ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PRO TYTO STRÁNKY

 

 

 

1.) Věci uvedené v novinkách jsou teprve objevené, ale musím je stáhnout, otestovat, případně opravit (buď to udělám sám u menších oprav, nebo za pomoci casper1 kterému tímto opět děkuji) a potom teprve vložit do příslušných rubrik. Nechtěl bych zde umístit věci, které nefungují samozřejmě včetně odkazů na stažení. Proto to může trvat i delší dobu, jelikož jsem dost vytížen - tak vydržte, vždy uvedu, kdy lze věci již stáhnout (nově je barevné rozlišení oken. Když je barevné, tak se čeká, když je bílé s odkazem na sekci tak lze již stáhnout). Všechny věci testuji na 1.32 a je pravda, že asi u návěsů skusím jen jestli nepadá hra, ale všechny hledat nebudu :-))) Budete zárověň testeři stažených věcí.

 

2.) Odkazy na stažení jsou na původní stránky, kde jsem příspěvek nalezl. Většina věcí je vložena přímo výrobcem nebo upravovatelem a poskytovatelem (někdy nelze najít výrobce). Z tohoto důvodu se snažím zachovat původní odkaz na stažení. Jen když se mě podaří sehnat souhlas poskytovatele - jako je to v případě Casper1 - tak se s ním mohu domluvit o jiné adrese na stažení. Jinou adresu také dávám v případě nutnosti opravy, jelikož potom se musí provézt reup. Takže jíné umístění na stažení sem budu dávat opravdu ve vyjímečných přÍpadech. Ctěme jakási práva výrobců či posyktovatelů. Já to tak alespoň cítím a vidím a zejména je to slušnost.

 

3.) Chovejme se na stránkách slušně (v současné době jste perfektní, dříve byly i vyjímky a pár zbytečných neslušností zde bylo), jsme na jedné lodi a každý se snaží jak to jen jde. Umisťovat zde odkazy na jiné webové truck stránky bez vědomí admina je také dost nekorektní  (je to cílená reklama - tyto stránky jsou placené, nejsou zdarma !!!  ), ale hlavně nepřípustné. Toto se netrpí nikde na světě. Takové odkazy budu mazat. Nevadí mě, když zde uvedete odkaz na stažení uložené věci (truck, návěs...). Zbytek si mezi sebou pošlete emailem nebo jinakChci poděkovat za spolupráci s Casper1, který se snaží opravdu na maximum vyhovět ve všech možných i nemožných věcech zde na foru. Prosím všechny o trpělivost, jelikož jeho úsilí není vůbec jednoduché a potřebuje čas. Když vám sdělí k něčemu zamítavé stanovisko, tak nemá cenu kolem toho dále diskutovat. On sám ví proč to dělá. Vše dělá ve svém volnu  mnohokrát až do pozdní noci, nebo spíš do časných ranních hodin  (pozn. admin - vím to ze své skušenosti s casper1)

 

 4.) Užívání zde stažených věcí je na vaši vlastní odpovědnost. Většina věci je převzatých a není vlastní výroby. Nenesu tudíž odpovědnost za případné poškození PC. Věci zde umístěné jsou testovány jen na funkčnost.

 

5.) V případě vážného porušování nejen těchto pravidel budu nucen provézt blokaci stránek a přístup jen po registraci a zákaz vstupu na web. Mezi vážné porušení pravidel slušného chování samozřejmě patří i přisvojování a vydávání si cizí práce za svou, používání cizích skinů do své práce která je následně prezentována jako osobní dílo, apod.

 
6.)   Než začnete něco psát a dotazovat se, tak si důkladně pročtěte všechny sekce tohoto webu. Odpověď na plno věcí zde naleznete dříve, než začnete otázky vkládat do diskuzního fora nedo Kontaktujte nás !!!!!!!!!!!!

 

7.)  Nyní ještě jedna důležitá věc. Než začnete psát, podívejte se, zda vaše budoucí přezdívka není již na diskusním foru (sekce "Seznam registrovaných přezdívek). Mnozí jsou zde již mnoho měsíců a jakmile použijete stejnou, nebo zaměnitelnou přezdívku, může dojít k zbytečným zmatkům a nejasnostem. Z tohoto důvodu si nepřeji, aby na stránkách byla jakákoli odnož od " BOBO " aby nedošlo k záměně s adminem.

 

8.)  Tento web není žádný warez a z tohoto důvodu se zde nebudou uvádět žádné odkazy na stahování her. Takovéto věci si můžete vyřešit mezi sebou emailem nebo jinou cestou, ale ne na stránkách germantrucksimulator !!!

 

 

 

 

Tyto pravidla mohou být doplňována. Další informace a sdělení se dovíte v rubrice "Zprávy a různá sdělení".

 
Na těchto stránkách se ctí soukromí všech účastníků a nebudou poskytovány k jejich osobám údaje bez jejich vědomí !!!!!!!!!!!!!!!!

 

To je v jádru na začátek asi tak vše, přeji vám všem hodně najetých kilometrů bez nechod a zachovejte přízeň těmto stránkám. Vynasnažím se v rámci technických i časových možností přinášet další nové věci.

Děkuji  admin.

P.S. Nová rubrika "kontaktuje nás" je též nová a je k jiným dotazům než jsou na foru  (jiným žádostem, myšlenkách, podnětům, anketám a tak.) Odpovídat na ně budu přímo emailem

 

admin    17.12.2010

 

doplnění o bod 7.) dne 29.12.2010

                        8.) dne 1.11.2011

 

Web založen 11.3.2010 © Všechna práva vyhrazena BB

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode