Modely od hráčů

    Pravidla pro umístění modelů na tomto webu

 

 
    Modely od hráčů jsou zařazené v sekci "Tahače" a "Návěsy" a jsou většinou označeny adresou našeho webu, nebo (SW) - spřátelený web.
 
    Musejí to být buď vlastní modely jako takové, vyrobené v ZModeleru (případně úprava v ZM), nebo modely přeskinované. Modely musí být funkční pokud možno až do verze GTS 1.32 a musí se skutečně jednat o dílo poskytovatele.

 

Administrátor má právo model dle svého uvážení neuvádět na tomto webu (je to jen jeho právo, ne povinnost).

 

1.) model jako "mod" uložit na ulož.to (nebo jiné úložiště) v .rar nebo .zip (uvnitř s textem dle bodu 2) a odkaz zaslat na "Kontaktujte nás" kde mě ještě navíc uveďte zda byl již někde publikován. Když uvedete věk, taky dobře. Je dobré vědět, že třeba např. ve 14 letech dokážete takovéto pěkné věci. Připiště zda věk mohu umístit na web nebo ne a já to budu samozřejmě respektovat.

2.) ke každému modelu, který bude vytvořen jako mod, připsat od koho je - přezdívka na webu -(případně věk), co je poskytovatelem vytvořeno (např. model, interiér, skin, úprava modelu....) a toto by mělo být uvedeno u modelu v textovém souboru s fotem modelu ze hry (pro vytvoření náhledového obrázku) včetně přibližného data vytvoření díla.

např.

Skin Mercedes ......... - "přezdívka"

přepisuje třídu "A", návěsy reefer.........


28.1.2011
_________________________________________________
Tento mod byl vyroben pro German Truck Simulator a testován na GTS 1.32

Vložit do:

C:\Dokumenty\German Truck Simulator\mod        nebo

C:\User\tvé jméno\Dokumenty\German Truck Simulator\mod


https://germantrucksimulator.webnode.cz

 

3.) ze funkčnost modu plně ručí poskytovatel a nebudu jej opravovat ani upravovat. Modely nebudu testovat (když se nerozhodnu jinak) a na náhledové obrázky bude umístěna adresa našeho webu jakožto exklusivní umístění tohoto modu zde.

4.) v případě zjištění, že je zde umístěn mod který není dílem poskytovatele, bude odtud neprodleně odstraněn pro porušení těchto pravidel

5.) Používejte svůj originální skin. To že vemete skin z jednoho trucku a dáte jej na druhý neznamená, že je to váš výtvor, právě naopak. Ten skin jako takový je něčí výtvor a o tom to je. Tak to alespoň cítím já. Inspirujte se ostatními trucky, ale tvořte sami své vlastní skiny (případně z reálu). Ono mě to připadá stejně, jako kdybychom vzali něčí  "zelený truck ", ten přebarvili "na modro" a řekli že je to náš skin  :-))) Myslím si, že skinování je o tom vytvořit své vlastní originální dílo jako celek (víc to zahřeje a potěší). Něco jiného je když tvoříte věci reálných firem, to jsou potom skiny opravdu stejné od různých skinařů i když je vyrobíte sami. Budou se lišit v drobnostech.

6.) Bez všech těchto náležitostí (hlavně bod 2.) nebude model umístěn. Nebudu nic dodělávat. Tuto sekci jsem vytvořil pro vaši realizaci a tak k tomu také přistupujte profesionálněji a svědomitě ať s tím mám co neméně práce. Díky

 

7.) Tato základní pravidla mohou být měněna dle momentální nastalé situace, jelikož nevím jak velký bude zájem.

 

 

Tak modeláři a skinaři, podělte se s ostatními o své výtvory.   admin

 

Všechny modely jsou v příslušných podsekcích.....

Web založen 11.3.2010 © Všechna práva vyhrazena BB

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode