Windows: XP/Vista
Procesor: AMD/INTEL 2,4 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: 128 MB VRAM, GeForce 4/ATI 8500
DirectX 9.0c / DirectX 10 kompatibilní hardware

  

GTS přímo navazuje na staršího brášku ETS, ale na rozdíl od něj už nebude brázdit celou Evropu, ale pouze Německo. Stejně jako v něm pak budete přepravovat náklad mezi mnoha městy samozřejmě po reálných silnicích a s reálnými trucky, které jsou zase o něco lépe a přesněji vytvořeny bohužel opět s fiktivními názvy až na výjimku v podobě trucků MAN.

 

Zásadní proměnou oproti svému předchůdci došla kariéra. Na jejím začátku se stanete řadovým zaměstnancem jedné ze tří společností (nacházejí se v různých městech, oplývají rozličným vozovým parkem a rovněž i odlišným platem pro řidiče). A pak už bude na vás, abyste se vypracovali a vydělali si na vlastní truck a založili si vlastní živnost. Pak už je jen krůček k založení společnosti. Což bude obnášet nákup garáže (nachází se v každém městě), trucků a samozřejmě i najmutí řidičů.

Na počátku vaší kariéry budete dostávat nepříliš zajímavé a špatně placené kšefty, to se však s rostoucí reputací začne postupně měnit. Aby vám ale reputace rostla, je důležité aby jste náklad přepravovali včas a nepoškozené.

Důležitou roli ve hře plní komunikace skrz emaily. Díky ní nejenže budete dostávat nové pracovní nabídky, ale i nabídky na výhodný nákup trucků a garáží.

Ve hře si budete moci vybrat z celkem jednadvaceti trucků (sedm kamiónů ve třech výkonových variantách). Ty jsou samozřejmě věrně ztvárněny a oplývají množstvím detailů a detailním zpracováním kabiny trucky včetně přístrojové desky.

Stejně jako v ETS je ke hře přiložen editor, který navyšuje herní dobu a díky němuž si můžete vytvořit vlastní trucky, návěsy nebo mapy nebo si je jednoduše stáhnout z internetu např. z tohoto webu. Díky čemuž se jistě v blízké době dočkáme mapy umožňující nám navštěvovat i další země.

 

 

 

Hlavní rozdíly oproti ETS

 

  • Změna prostředí – jezdit už nebudete po celé Evropě, ale pouze po německých silnicích (s patchem 1.32 ještě navíc po Rakousku)

  • Vylepšená kariéra – začnete jako řadový řidič a později si můžete založit živnost a firmu

  • Možnost jízdy i po okreskách

  • Více možností při řízení společnosti

  • Komunikace skrz emaily – pro získávání zakázek a ojetých kamiónů

  • Rozmanitější prostředí

  • Vylepšená grafika – nejen kamiónů, ale i celého okolí a efektů

  • Vylepšená fyzikální model

  • Vylepšení umělé inteligence

Web založen 11.3.2010 © Všechna práva vyhrazena BB

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode